Glory Bush Boutique Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 5 gasten
  • 2 bedden
  • 1 slaapkamer

Locatie

    Deze 6-kamer Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya is gelegen op 2 km van het Lake Gregory en biedt toegang tot tal van toeristische attracties. Gasten kunnen genieten van wandelen, paardrijden en fietsen in de resort villa, gelegen op 15 minuten rijden tot de Seetha Amman Tempel.

    Het postkantoor van Nuwara Eliya is in de buurt van deze villa gelegen, en Katumana busstation is op 200 meter ervandaan.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    De|deze) resort accommodatie heeft een eetgedeelte met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast. De luchthaven Nuwara Eliya bevindt zich op 10 minuten rijden, terwijl de treinhalte Nanu Oya op 7 km van Glory Bush Boutique Villa ligt.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00

    Kameropties bij Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger, een badmuts en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Toiletten foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Macro Details foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Zakenleven foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Kamer foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Kamer foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Macro Details foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Bedden foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Voorzieningen foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Restaurant foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Interieur foto
    Double Kamer

    Grootte: 26 m²

    Voor max.: 2 gasten

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Toiletten foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Zakenleven foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Bedden foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Macro Details foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Bedden foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Macro Details foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Voorzieningen foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Restaurant foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Interieur foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Kamer foto
    Familie Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 26 m²

    Voor max.: 4 gasten

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Zakenleven foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Kamer foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Macro Details foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Toiletten foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Macro Details foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Voorzieningen foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Voorzieningen foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Buitenkant foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Restaurant foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Interieur foto
    Familie Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 37 m²

    Voor max.: 4 gasten

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +
    Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Zakenleven foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Toiletten foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Voorzieningen foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Macro Details foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Voorzieningen foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Bedden foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Buitenkant foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Restaurant foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Interieur foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Buitenkant foto
    Familie Kamer met een King Size Bed

    Grootte: 33 m²

    Voor max.: 4 gasten

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +
    Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Zakenleven foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Interieur foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Bedden foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Toiletten foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Interieur foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Kamer foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Interieur foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Macro Details foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Gangen foto Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya Kamer foto
    Familie Suite

    Grootte: 46 m²

    Voor max.: 5 gasten

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Vliegveld Nuwara Eliya
    5.4 km

    Treinstations (1)

    Nanu Oya Railway Station
    5.9 km

    Bezienswaardigheden (8)

    Katumana Sri Seethawanaramaya
    500 m
    Moonplains Safari & Mini Worlds End
    950 m
    Seetha Eliya Temple
    1.5 km
    Sri Baktha Hanuman Kovil
    1.9 km
    tempel Seetha Amman
    2.1 km
    Monastery
    2.1 km
    Sandathenna
    2.6 km
    Gregory Park
    2.7 km

    Gastbeoordelingen van Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van familie Glory Bush Boutique Villa?
      Gasten van familie Glory Bush Boutique Villa kunnen onder andere de Seetha Amman Tempel (6 km), het Lake Gregory 2) en het postkantoor van Nuwara Eliya 4) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Glory Bush Boutique Villa Nuwara Eliya